KARAVANY DETHLEFFS TREND

Společnost Dethleffs, nabízející obytné vozy je jedna z nejtradičnějších výrobců karavanů pyšnící se historií od roku 1832. Hlavním zájmem společnosti Dethleffs je Vaše rodina, bez ohledu na to, jak velká je. Veškeré obytné vozy této značky jsou vyráběny v Německu z důvodu kvality a pocitu, že z hlediska bezpečnosti pro Vaši rodinu udělali vše, co bylo v jejich silách.

Obytné vozy Dethleffs jsou dokonalým startem pro Vaši dovolenou. Typ obytných vozů Trend, který nabízíme jak k zapůjčení, tak k prodeji je ideální pro ty, kteří preferují sportovní styl jízdy. Na první pohled Vás zaujme bezvadné zpracování tohoto vozu, vysoká kvalita a celá řada funkcí, které nelze považovat za standard. Kupříkladu tento typ vozů se pyšní vysoce odolnou konstrukci Lifetime Smart, zajišťující dlouhodobou životnost konstrukce vozu. Nový modelový rok nabízí rámec vybavení, které je oproti předešlému roku ještě více vylepšené a aktuálně působí mnohem harmoničtěji s celou řadou nových detailů, které ocení zejména uživatelé tohoto modelu vozu.

Model Trend poskytuje pasažérům maximální flexibilitu v podobě širokého výběru míst pro spánek. Nízko profilové obytné vozy mohou být volitelně vybaveny rozkládacím lůžkem, zjednodušeně nabízí další postele. Pro uživatele, kteří preferují dokonalost v detailech je vytvořen balíček s celou řadou elegantních možností, jak vůz přizpůsobit přímo Vašim potřebám.

 

 

PŘEDNOSTI VOZU

  • Perfektní cena poměr cena/výkon
  • Volitelné rozkládací lůžko pro nízko profilové obytné vozy
  • Životnost inteligentní Lifetime konstrukce vozu
  • Lednice o objemu 142 l a velkým mrazícím boxem
  • Vchod do kupé s velmi širokými vchodovými dveřmi (70cm)
  • Objemný prostor pro transport elektronických kol
  • Vysoká nosnost, i přes to, že je licencována pro 4 osoby s celkovou hmotností 3,5tun

 

Nízkoprofilový obytný vůz Trend dosahuje vynikajících vlastností na vozovce. Sportovní dojem je zdůrazněn dynamickými liniemi kapuce kabiny, v případě potřeby s velkým otevíratelným oknem a moderním designem vozu. Tento typ vozu skutečně nejen, že co se designu týče nelze hovořit o standardu, ale ještě o něco více než punc luxusu Vás překvapí jeho funkčnost. Standardní funkcí je prodlužovací podvozek Dethleffs, který Vám umožní zvýšit zadní úložný prostor až do výšky 115 cm. Úložné prostory mají přístupové dveře jak z pravé, tak levé strany. Výjimečně široké dveře obývacího pokoje jsou obrovským komfortem pro uživatele. Virtuální prohlídku jak interiéru tak exteriéru naleznete zde https://www.dethleffs.co.uk/motorhomes/trend/.

MOŽNOSTI DESIGNU

Co se týče interiéru vozů, existuje zde balíček s celou řadou možností, jak nejlépe si přizpůsobit vůz Vašim potřebám. Nové možnosti dodají zcela nový nádech interiéru modelů Dethleffs. Moderní dřevěný dekor Virgina Oak s jeho světle šedým odstínem dřeva v kombinaci s elegantními prvky a moderními chromy dávají interiéru nebývalý moderní a elegantní styl. Doplňující krásné detaily podtrhují stylový vzhled modelů Trend.