KARAVANY KNAUS SKY WAVE

Karavany Knaus SKY WAVE si vysloužily své označení, dle umístění lůžek. Je dobré, když máte kde složit hlavu a ještě lepší, když je nikdo v průběhu dne nevidí. Postel je dokonale zaintegrována do střechy vozu a poskytuje tak pasažérům dostatek místa na spaní pro celou Vaši rodinu a stejně tak dokonalý aerodynamický tvar, který přidává na jízdních vlastnostech vozu. Vyzkoušejte i vy na vlastní kůži jízdu na vlnách. Vozy Knaus SKY WAVE nabízejí:

  • Až 6 míst pro spaní,
  • Velké panoramatické střešní okno, které vnese osvětlení do celého interiéru vozu,
  • Externí výšku vozu pouhých 2,8m,
  • Zásuvné skříňky s funkcí soft-close,

 

Profil SKY WAVE

Celková váha 3,500 kg

Délka (min / max): 698/752 cm

Šířka (vnější/ vnitřní): 232/218 cm

Výška (vnější / vnitřní): 284/200 cm

Zvedací lůžko, které je standardním vybavením tohoto vozu mění vozidlo SKY WAVE na skutečný rodinný vůz s kapacitou až pro šest cestujících. Je vždy připraveno pro příležitostnou návštěvu, nebo pro prožití opravdu velké zábavy a dobrodružství. Celkově existují tři uspořádání vozu, přičemž rozložení je přizpůsobeno tomu, aby dokonale vyhovovalo vašim potřebám.

 

INTERIÉR VOZU

Při prvním shlédnutím interiéru Vám bude zcela jasné, že designeři při tvorbě vozů nezůstali pozadu a dokonale předvedli své schopnosti a dovednosti. Vozy SKY WAVE  nabízí vůbec největší lůžka ve své třídě. Komfort zajišťuje dokonalý spánek a příjemné osvětlení prostorného posezení. Díky komplexní technologii přesahuje stojací výška 1,9 metru.

+ Největší zvedací postel ve své třídě,

+ Naprosto skvělý panoramatický světlík,

+ Porty USB pro smartphony nebo jiné chytré zařízení.

 

OBÝVACÍ PROSTOR

Prostorné posezení

V interiéru je nápaditě zabudována pohodlná postranní sedačka, sloužící pro příležitostné hosty nebo pro Vás, když si jen přejete položit nohy nahoru a relaxovat.

Zásuvné skříňky s funkcí soft-close

Funkce soft close zajistí, že se skříňky jemně dovřou a uzamknou. Nestane se tak, že by v průběhu jízdy došlo k jejich otevření, či rozbití obsahu.

24“ FULL HD LED TV

Dalším důvodem, proč si obývací prostor zamilujete je, že vypadá na první pohled velice elegantně a spořádaně. Jeho hlavní dominantou je 24 palcový LED televizor  FULL HD s integrovaným digitálním přijímačem, který je důmyslně zaintegrován za zadním sedadlem vozu.

 

KUCHYNĚ

Prostorná lednice je základem, abyste měli dostatek místa pro uložení potravin dle Vaší chuti. Kuchyně je podélná, díky prodloužení pracovní desky. Ta je sklopná, a tak si můžete hravě zvětšit prostor a mít dostatek místa k přípravě jídla. Příjemnou atmosféru zajišťuje osvětlení zásuvek, které nejen, že zkrášlí interiér, ale také vám pomohou nalézt rychle to, co právě hledáte.

 

LOŽNICE

Dominantou ložnice je francouzská postel, kterou lze dle vašich potřeb snadno rozšířit. Umožňuje tak rozšířit spací prostor, když je potřeba, když ne, máte k dispozici širší chodbu. Designéři mysleli na vše. Ani prostorné šatní skříně nevyjímaje. Přístup do skříní je zajištěn jak z boční strany, tak shora, což je obzvláště praktické. Určitě oceníte i malý úložný prostor, který je určen pro věci, které chcete mít v dosahu v průběhu noci.

 

KOUPELNA

Existují dvě varianty koupelen, se kterými se u tohoto modelu můžete setkat. Jde víceméně o jejich umístění. Jedna z nich je situována v zadní části obytného vozu, druhá naopak v jejím středu. Díky inovativní otočné stěně je v mžiku vytvořen sprchový kout. Koupelna je tak velmi multifukční a především kompaktní. Úspora prostoru přidává zejména obytnému prostoru a dává pocit, že je vůz opravdu prostorný.

 

EXTERIÉR

Model SKY WAVE je mnohem aerodynamičtější, než srovnatelné modely, při jízdě je tišší a také úspornější. Tajemství tohoto obytného vozu je zcela zřejmé. Vlnovitý tvar střechy přináší menší odpor vzduchu a přitom stále poskytuje možnosti, jako vozy s alkovnou.

 

+Vlnovitý střešní profil,

+Odolný GRP na střeše a podvozku. Střecha je díky GRP výjimečně odolná vůči krupobití,

+Praktický servisní box,

+Ochranný rám Pro.Tec – který činí karoserii vozu stabilní a odolnou vůči vnějším vlivům.

 

Zjistěte více o obytných vozech KNAUS. V případě, že se tak rozhodnete, nejjednodušší způsob, jak to udělat je navštívit naše prodejní místo, kde vozidla značky KNAUS nejen prodáváme, ale i pronajímáme.

 

Kontaktujte naši prodejkyni obytných vozů značky KNAUS.

 

 

Věra Šmoldasová

prodejce obytných vozů
email:
 info@karavanyfrydek.cz
mob: 774 222 942